Gelen - Giden Evrak Takibi

Gelen - Giden Evrak Takibi

Ana Sayfa > İş & Sektörel > Yönetim > Gelen - Giden Evrak Takibi

Gelen - Giden Evrak Takibi 1.5


Programın Kullanım Amacı ve Özellikleri Genellikle resmi dairelere yönelik Gelen Evrak - Giden Evrak bilgilerini yıl yıl tutabilecekleri bir programdır -İstenildiği kadar birbirinden bağımsız dönem açma (birden fazla evrak kayıt defteri kullanmak gibi) -Kayıtlı dönemleri silme Gelen evrak Bölümü: -Otomatik sıra numarası atma -Geçmiş üzerinde istenildiği gibi değişiklik yapabilme -Kayıt Sayısı kontrol edebilme -Tüm Gelen Evrak kayıtlarını raporlama ve çıktı alma -Kullanıcı tarafından belirlenen tarih aralığında gelen evrak kayıtlarını görüntüleme ve çıktı alma -Çıktı ve görünümü Gelen Evrak Kayıt defterinin orijinali gibidir. -Kayıt sorgulama -Kaydı etaylı inceleme Giden evrak Bölümü: -Otomatik sıra numarası atma -Geçmiş üzerinde istenildiği gibi değişiklik yapabilme -Kayıt Sayısı kontrol edebilme -Tüm Gide Evrak kayıtlarını raporlama ve çıktı alma -Kullanıcı tarafından belirlenen tarih aralığında giden evrak kayıtlarını görüntüleme ve çıktı alma -Çıktı ve görünümü Gide Evrak Kayıt defterinin orijinali gibidir. -Kayıt sorgulama -Kaydı etaylı inceleme Genel: -Programda veri tabanı bakım sistemi bulunmaktadır. -Program herhangi bir disk bölümü veya dizin altında çalışabilir. -Program tamamen kısıtsız ve ücretsizdir. Bu program veri tabanı uygulaması olduğu için sistem kurulumuna ihtiyacı vardır. Aşağıdaki belirtilen adresten temin edebilirsiniz. www.sistemkur.cjb.net

Açıklama
:
Gelen - Giden Evrak Takibi
İndirilme Sayısı
:
Bu Ay: 12443      Toplam: 12443
Üretici
:
Dili
:
Türkçe
Eklenme Tarihi
:
22.03.2009 00:41:33
Boyutu
:
1.57 Mb
İşletim Sistemi
:
Windows 95/98/Me/NT/2000/XP
Lisans
:
Freeware
Kısıtlamalar
:
Sınırsız
Program için yapılan son görüşler
tayfun
(16.06.2007 22:55:58)

"orulmak isteyen indirsin"
Yapalı epey olmuş ve yeni bir şey geliştirmemişsiniz. ıyiniyetle yapılmış ancak Evrak kayıtlarında gelen ve giden birimleri her defasında yeniden yazmak zorundasınız. Bunlar combo box larla yapılabilir. şu haliyle işleri kolaylaştırmaktan çok sadece raporlama yapabilen yani elle tutulan evrak defterinden tek farkı istediğiniz bilgilere geriye dönük ulaşabilirsiniz. ındirip de resmi dairede kullanmak gerçekten zor. Umarım yapan arkadaş yenisini ekler. Paylaşılan bilgi güzeldir.
birsen
(24.03.2005 11:05:23)

"15 günlük tarih dönemi"
yeni bilgi edinme yasasına istinaden uygulanacak esaslarda bildiğiniz gibi evrak geliş ve gidiş tarihinde 15 gün sonraki tarihin otomatik belirlenmesi ve uyarı mesajı vermesi güzel olur diye düşünüyorum bu konuda büyük sıkıntı yaşıyoruz.Ama program gerçekten harika ellerinize sağlık birde bu olursa duacı olacağız size Teşekkürler.
ersin
(11.02.2005 14:14:46)

"düşünce çok iyi"
kulanımı çok güzeltavsiye edrim

Toplam: 3 Görüş
>> Yapılan tüm görüşleri okumak için tıklayınız
>> Sizde görüş yapmak isterseniz buraya tıklayınız


Gelen - Giden Evrak Takibi indirGelen - Giden Evrak Takibi indir


Google Ana sayfanıza Program Sihirbazını yükleyin