Hasta Takip Programı

Hasta Takip Programı

Ana Sayfa > İş & Sektörel > Sağlık Sektörü > Hasta Takip Programı

Hasta Takip Programı 1.0

Hasta Kayıt Programı
Teknolojinin sürekli geliştiği bu çağda hasta bilgilerini bilgisayara kayıt etmeniz hem zamandan hem de maddi açıdan size fayda sağlamaktadır.


Eski yöntemle kullanılan kartoteks sistemiyle kayıt alınan muayehanelerde kullanılan kartların zaman içinde yıpranması ve hasta verisine ulaşmanında çok büyük bir zaman almaktadır. Bu programla bu sorunları en aza indirgeyebilirsiniz. Hasta kartına ulaşmak çok kolay hastanın sadece bir kaç harfini yazmanız yeterli. Hastanın tıbbi bilgilerini, borcu olup olmadığını takip etmek için bu program size yardımcı olacaktır.

Programın Genel Özellikleri:

Akıllı Kayıt sistemi
Hastanın e-posta adres bilgisinin kontrolü (boşluk Türkçe karakter engelleme vb.)
İl, ilçe ve telefon kodu otomatik seçimi (il ve ilçe listesini seçilir kutudan seçme. Bu seçim yapıldıktan sonra telefon kodu otomatik gelir. Mesela il istanbul, ilçeninde Kartal seçildiğinde telefon kodu otomatik 216 olarak gelmesi. Bu da hasta kayıdının daha hızlı alınmasını sağlar.)
Hastanın site adresi yazıldığında sitenin doğruluğunu test edebilirsiniz.
Hastanın resmini kamera veya dosyadan seçerek hasta kartına ekleyebiliriz.

Randevu Modülü
İstediğiniz kadar randevu defteri oluşturabilirsiniz. Randevu saatlerini belirleyebilirsiniz. Randevu saatlerini kesip kopyalama ve yapıştırma yapabilirsiniz. Randevunun istediğiniz saatini kapatabilirsiniz.

Doktor Ekranı
Anamnez ekranında muayene açıklaması girerken içinde bulunan 15000 adet uluslararası hastalık kodunu(ICD), açıklamasını içinden seçip hasta kaydına girebilirsiniz. Hastanın kilo ve boyunu girdiğinizde BMI ve Bazal metabolizmasını hesaplatabilirsiniz. Hastanın raporunu yazabilirsiniz.(word'den kopyala yapıştır yapabilirsiniz.) Laboratuvar testlerini girerek sonuçlarını yazıp çıktı alabilirsiniz. Hastaya reçete yazabilirsiniz.

Sistem Ayarları
Bu bölümde kullanıcı girişi, genel ayarlar, fiyat listesi girişi bulunmaktadır. Programın ilk açılışında web özelliği kapatılmıştır. Nedenide programın açılışının internetinizin hızına göre 3-4 saniye daha geç açılmasını sağlamaktadır. Eğer isterseniz bu özelliği hem hasta kartı ekranı bölümünde veya sistem ayarlarında aktif veya deaktif yapabilirsiniz. Bu özellik ile Hürriyet'in RSS kaynağını ekranınıza getiriyor ilgilendiğiniz haber alanını seçin ve son dakika haberleri programın ana ekranına getirebilirsiniz.

Açıklama
:
Hasta Takip Programı
İndirilme Sayısı
:
Bu Ay: 3391      Toplam: 3391
Üretici
:
Dili
:
Türkçe
Eklenme Tarihi
:
24.09.2009 11:56:28
Boyutu
:
8.54 Mb
İşletim Sistemi
:
Windows 95/98/Me/NT/2000/XP/2003 Server/Vista
Lisans
:
Shareware
Kısıtlamalar
:
Denemesi Bedava
Ekran Görüntüsü
:


Hasta Takip Programı indirHasta Takip Programı indir


Google Ana sayfanıza Program Sihirbazını yükleyin