Tsero Günlük

Tsero Günlük

Ana Sayfa > Verimlilik > Günlükler & Post-it > Tsero Günlük

Tsero Günlük 2.0

Bu programın amacı başkalarının bilmesini istemediğiniz kişisel yazdığınız şeyleri şifreli bir şekilde saklamaktır.Programı bilgisayarınıza indirdikten sonra hiçbir kuruluma gerek duymadan zipin içinden açabilirsiniz.


****Yenilik***** Artık Dosyalarınızada ayrı ayrı şifre koyabileceksiniz!Bunun amacı v1.0 daki dosyaların başka bir bilgisayarda yine aynı programla okunabilmesini engellemektir!Program Ayarları menüsünden size en uygun seçeneği seçerek dosyalarınızı daha güvenli saklayabilirsiniz!!!

Önemli : TSERO Günlük v1.0 ile TSERO Günlük v2.0 arasında büyük fark vardır!.Şifreleme Algoritmaları Farklı olduğu için birbirlerinin kaydettiği dosyaları okuyamazlar!! Güvenlik sistemi Arttırıldı!!

Programın Özellikleri!!!

1-)Girişin şifre korumalı olması programın sizden başkası tarafından kullanılmasını önler!

2-)Dosyalarınızın kaydı ilk olarak Belgelerim Klasörü altında tutlur.Araçlar/Program Ayarlarından bunu ayarladığınızda artık dosyalarınızı istediğiniz yerde saklayabilirsiniz.

3-)DOSYALAR PROGRAMIN DİLİNDE ŞİFRELİ OLARAK SAKLANACAK.YANİ NORMAL METİN EDİTÖRLERİYLE BU DOSYALARI OKUMANIZ İMKANSIZ!!!

!!!!Program için önemli Kısımlar!!!!

1-)İlk olarak programı açtığınızda şifre girmeden tamam tuşuna basın!Eğer v1.0 ı kullanıyorsanız şifreniz aynı kalacaktır.!(Program Uyaracaktır Zaten)

2-)Programı ilk çalıştırdıktan sonra şifrenizi değiştiremezsiniz.!Önce açıp kapatmalısınız.Bu güvenlik için gerekli!

3-)Daha sonra programı çalıştırdığınızda giriş şifreniz Tutku olacak (Baş harfin büyük olmasına dikkat edin).Bu işlemden sonra şifrenizi Araçlar/ Şifre Değiştir menüsünden değiştirebilirsiniz.!

Açıklama
:
Tsero Günlük
İndirilme Sayısı
:
Bu Ay: 7359      Toplam: 7359
Üretici
:
Dili
:
Türkçe
Eklenme Tarihi
:
22.03.2009 00:42:38
Boyutu
:
293 Kb
İşletim Sistemi
:
Windows 95/98/Me/NT/2000/XP
Lisans
:
Freeware
Kısıtlamalar
:
Sınırsız
Program için yapılan son görüşler
(8.01.2010 11:27:45 )

"karışıklık"
günlüğe yazdığım yazılar diğer tarafta okunmuyor acaip acaip şekiller çıkıyor bunun nedeni ne olabilir acaba
deleted
(1.05.2005 21:05:40)

"hersey guzelde..!!"
efet her sey guzel ama kayıt yapma işine gelınce olmuyo kullanma klavuzundakı bılgılerıde okudum ama olmadı onuda halledebılsem emınım super olacak..lutfen bana bırınız maıl yazın yada sız sayın yetkılı :)) yaa ne olurr... ben aylardır bole bı gunluk arıyordum.en kısa surede beklıyorum
deleted
(1.05.2005 21:44:31)

"hersey ok..!!"
efet abım daha oncekı yazımda kullanım kosullarını okudugum halde kayıt yapamadıgımı yazmıstım fakat cok erken davranıp sızı rahatsız etmısım soryy..!! nedenı buldum c dıskınde belgelerım klasoru olmamasıydı..demekkı ben daha onceden sılmısın o dosyayı..c dızınıne Belgelerim dizini actıgınız zaman hersey yoluna gırıyor..belkı benım yaptıgımı baskalarıda yaparsa dıye bunu paylaşmak ıstedım..gereken sekılde not dusersenız bızden sonrakı arkadaslara da ıyı ve gereklı bır bılgı olacaktır emınım..

Toplam: 3 Görüş
>> Yapılan tüm görüşleri okumak için tıklayınız
>> Sizde görüş yapmak isterseniz buraya tıklayınız


Tsero Günlük indirTsero Günlük indir


Google Ana sayfanıza Program Sihirbazını yükleyin