Happyland Adventures

Happyland Adventures

Ana Sayfa > OYUN > Platform Oyunları > Happyland Adventures

Happyland Adventures 1.3

Icy Towers ve Hell Carrier’ oyunlarını geliştiren Freelunch Design’dan cıvıl cıvıl bir platform oyunu.


Happyland Adventures Amiga’lı dönemlerimizin platform oyunlarını andıran hoş bir oyun. Oldukça basit bir oynanışı var: Şirin yaratıkları (Happylanders) kurtar, bonusları topla, zararlı yaratıklardan uzak dur ve oyunu en yüksek skorla bitirmeye çalış. Hepsi bu işte. Ama tüm bunlar öyle bir potada eriyor ki bir yerden sonra kendinizi oyuna kaptırıp gidiyorsunuz.

Oyunun bu sürümünde ekstradan yılbaşı (X-Mas) özel bölümleri var. İlk gelen menüde bu bölümleri mi yoksa standart bölümleri mi oynamak istediğinizi seçiyorsunuz. Oyundan zevk aldığınızda bunun pek de bir önemi kalmıyor gerçi. Çünkü her bölüm birbirinden eğlenceli. Üstelik oyundaki bütün bölümleri bitirdiğinizde oyunun İnternet sayfasından yeni bölümler indirebilirsiniz. Oyunla birlikte gelen “Maped” programcığı ile kendi bölümlerinizi tasarlamanız da mümkün fakat bu çok da kolay bir iş değil, epey uğraşmanız gerekebilir.

Happyland Adventures, üç boyutlu ve modern grafiklere sahip değil belki; ama size çoğu üç boyutlu ve modern oyunun veremeyeceği bir şeyden bol miktarda ikram ediyor: Eğlence! Keyifli zaman geçirmek istiyorsanız işte size çok iyi bir fırsat.

Açıklama
:
Happyland Adventures
İndirilme Sayısı
:
Bu Ay: 2563      Toplam: 2563
Üretici
:
Dili
:
İngilizce
Eklenme Tarihi
:
29.10.2009 12:02:35
Boyutu
:
1.2 MB
İşletim Sistemi
:
Windows 95/98/Me/NT/2000/XP/Vista
Lisans
:
Freeware
Kısıtlamalar
:
Sınırsız
Ekran Görüntüsü
:


Happyland Adventures indirHappyland Adventures indir


Google Ana sayfanıza Program Sihirbazını yükleyin