Live for Speed

Live for Speed

Ana Sayfa > OYUN > Spor Oyunları > Live for Speed

Live for Speed S2 Demo ALPHA

Arcade otomobil yarışlarından bıktınız da güzel bir oyun mu arıyorsunuz? Şöyle bütün ayarları ile milimetrik oynamalar yapıp gerçeğe son derece yakın fizikte kullanımı olan otomobiller ile olayı son derece ciddiye alan diğer insanlar ile yarışmak mı istiyorsunuz? Hem de oyunu internetten indirip hemen mi oynamak istiyorsunuz? Coşmuş bilgisayar sistemi de istemesin öyle mi? Buyrun size Live for Speed.

İnternetten indirdiğiniz gibi oynamaya başlıyorsunuz.


tabii ki need for speed gibi son zamanlarda barbie oynuna benzemiyor, pimp my ride gibi havalar yok, janjanlı müzikler, neonlar, camlarda filmler ve lcd ekranlı müzik sistemleri yok... Sadece yarışmak var. oyuna ilk başladığınızda arkadan itiş turbo bir otomobil ile düz gidemeyip virajlarda ön plakanızla arka plakanızı bir ettiğiniz zaman anlayacaksınız ki otomobil yarışı esasında budur.

Oyunu ilk kurduğunuzda sade 3 otomobil ve aynı pistin 4 versiyonu ve bir de otomobil parkında oynayabiliyor. 24 avroya lisans satın aldığınızda tonlarca pist ve otomobil sizin oluyor. Açıkçası bir otomobilin hakkını vermek bir pist için en iyi ayarını bulmak aylarınızı alıyor, bir yandan kullanım tekniğiniz geliştikçe eski ayarlarınız da işe yaramamaya başlıyor, böylece gerçeğe son derece yakın bir dünyanız oluyor.

Online oyunlara girdiğiniz zaman son derece kibar ve kurallara bağımlı yarışmadığınız saniye oyundan atılıyorsunuz. Yani üzülerek need for speed'in yapamadığı her şeyi 138 megabayt ile size sunuyor.

Bu oyun sizi öyle içine alıyor ki, direksyonla oynamak zevk vermediği zaman cebinizdeki akrebin oranında force-dynamics denen özel yarış konsolunu almak isteyebiliyorsunuz.

Açıklama
:
Live for Speed
İndirilme Sayısı
:
Bu Ay: 4740      Toplam: 4740
Üretici
:
Dili
:
İngilizce
Eklenme Tarihi
:
31.03.2009 12:54:30
Boyutu
:
132.5 MB
İşletim Sistemi
:
Windows 98/Me/2000/XP/2003/Vista
Lisans
:
Demo
Kısıtlamalar
:
Denemesi bedava
Ekran Görüntüsü
:


Live for Speed indirLive for Speed indir


Google Ana sayfanıza Program Sihirbazını yükleyin