FlasKMPEG

FlasKMPEG

Ana Sayfa > Video > DVD ve DivX > FlasKMPEG

FlasKMPEG 0.78.39

FlasKMPEG; DVD2MPG’in alternatifi olan bu programın geliştirilmesi halen devam ediyor ve geldiği noktalar da hiç fena değil.


Ancak birkaç nedenden dolayı ben hala DVD2MPG Squeezer’i tercih ediyorum. Birincisi Flask, DVD dosyalarının tamamını sabit diskinize aktarmanızı ve sabit diskten çalışmanızı şart koşuyor ki bu da en az 10GB civarı bir sabit diske sahip olmanızı gerektirebilecek noktalara erişebiliyor. E benim sabit diskim 10GB ve içinde bir dolu uygulama var, kısaca yerim dar of aman yar. İkincisi, DVD2MPG’in ses kalitesini şahsen daha çok beğeniyorum. Üçüncüsü, Flask çevrim işlemi ve oluşturacağınız MPEG-1 dosyası üzerinde bir dolu ekstra ayar içermesine rağmen arada bir sorun çıkarabiliyor.

E tabi ciddi artıları da var. Mesela multiplexing olayını kendi halledip sizi daha sonradan Xing MPEG Encoder ile uğraştırmak zorunda bırakmayabiliyor. DVD kaynak görüntüsü üzerinde görsel olarak cidden oldukça güçlü ayarlara sahip. Çevirme zamanını belirlemek için frame hesabı yapmak zorunda kalmıyorsunuz ve DVD’nin sahip olduğu FPS değerini başlangıçta otomatik olarak algılayabiliyor. Değişik Plug-In’ler kullanarak SVCD gibi işlere sarmanıza yardımcı olabiliyor ve örneğin bbMPEG Encoder gibi Panasonic MPEG-1 Encoder Plug-In alternatifleri kullanmanıza da ön ayak olabiliyor. Aslında geniş düşünmek söz konusu olduğunda Flask kesinlikle çok esnek ve çok faydalı bir program.

Açıklama
:
FlasKMPEG
İndirilme Sayısı
:
Bu Ay: 1300      Toplam: 1300
Üretici
:
Dili
:
İngilizce
Eklenme Tarihi
:
1.11.2009 16:49:54
Boyutu
:
916 KB
İşletim Sistemi
:
Windows 95/98/Me/NT/2000/XP/2003/Vista
Lisans
:
Freeware
Kısıtlamalar
:
Sınırsız
Ekran Görüntüsü
:


FlasKMPEG indirFlasKMPEG indir


Google Ana sayfanıza Program Sihirbazını yükleyin