DriverGuide Toolkit

DriverGuide Toolkit

Ana Sayfa > Araçlar > Ekran Kartları > DriverGuide Toolkit

DriverGuide Toolkit 2.0

Sabit diski veya işletim sistemi çökenler, yeniden kurulumun en zor tarafının tüm donanıma ait sürücü CD'lerini ve disketlerini bulmak olduğunu bilirler.


Bu tür durumlara hazır olmanızı sağlayacak bir yazılım var artık. Bu yazılım Windows'taki aygıt sürücüsü dosyalarını yedeklemek için ücretsiz bir program olan DriverGuide Toolkit. DriverGuide Toolkit tüm Windows sürücülerinizi tanımlayabiliyor ve seçeceğiniz bir klasöre kaydedebiliyor.

Sürücülerinizi yedekleyerek, işletim sistemini baştan kurmak durumunda kaldığınızda başınızın ağrımasını önleyebilirsiniz. Bu program sayesinde tüm sürücülerinizi aynı konumda depolayabilir, gerektiğinde rahatça kurabilirsiniz. DriverGuide Toolkit, özellikle bilgisayarınızın içindeki bileşenlerin tümünün ne olduğunu bilmediğiniz durumlarda işe yarayacaktır.

Bu programı kullanarak, LAN üzerindeki başka bir bilgisayara bağlanmanız ve o bilgisayarın sürücülerini yedeklemeniz de mümkün. Ayrıca, Microsoft'a ait olmayan sürücüleri tespit ederek sadece bu sürücüleri yükleyebilirsiniz; bu sayede yedekleme alanından bir miktar tasarruf yapmanız da mümkün. Programın sürücü versiyonlarını karşılaştırabilen daha gelişmiş, ücretli bir sürüm de mevcut.

Açıklama
:
DriverGuide Toolkit
İndirilme Sayısı
:
Bu Ay: 7410      Toplam: 7410
Üretici
:
Dili
:
İngilizce
Eklenme Tarihi
:
3.11.2009 12:37:56
Boyutu
:
4.9 MB
İşletim Sistemi
:
Windows 95/98/Me/NT/2000/XP/2003/Vista
Lisans
:
Shareware
Kısıtlamalar
:
Denemesi bedava, sisteminizde kalmasını isterseniz $20
Ekran Görüntüsü
:


DriverGuide Toolkit indirDriverGuide Toolkit indir


Google Ana sayfanıza Program Sihirbazını yükleyin