JPEG Imager

JPEG Imager

Ana Sayfa > Fotoğraf & Dizayn > Resim Editörleri > JPEG Imager

JPEG Imager 2.4.2Özellikle Web tasarımcıları için, sayfalarda az yer kaplayan fakat göze çirkin gözükmeyen imaj dosyaları kullanmak büyük bir gereksinim.


JPEG Imager bu iki kısıtı, dosya boyutu ve görüntü kalitesini optimum düzeyde kullanan faydalı bir yazılım. JPEG Imager, interaktif bir imaj sıkıştırma yazılımı. Sıkıştıracağınız imaj dosyasının dosya boyutu ve görsel kalitesini sıkıştırma işleminden önce görebilmenize izin veren iki pencereli bir arayüze sahip. Çeşitli sıkıştırma parametreleriyle oynayarak optimum görüntü kalitesi ve optimum dosya boyutu dengesini kurmanız bu arayüzde sadece saniyeler alıyor.

İmaj dosyasının hangi boyuta sıkıştıralacağını belirttiğinizde, yazılım, en uygun parametre ve değerleri kullanarak otomatik bir sıkıştırma işlemi gerçekleştirebiliyor. Bunun yanında resample, crop, rotation, gamma correction, levels adjustment gibi daha pek çok grafik düzenleme işlemi için ayrıca bir yazılıma ihtiyacınız kalmıyor.

JPG, PNG ve GIF formatlarına sıkıştırma desteği veren yazılım TWAIN desteğiyle tarayıcınızdan ya da dijital fotoğraf makinenizden direkt olarak resim de alabiliyor. Tüm bunların dışında JPEG Imager'la; thumbnail'ler ve otomotize edilmiş (batch process)işlemler oluşturmak da mümkün.

Açıklama
:
JPEG Imager
İndirilme Sayısı
:
Bu Ay: 1766      Toplam: 1766
Üretici
:
Dili
:
İngilizce
Eklenme Tarihi
:
22.03.2009 00:45:22
Boyutu
:
2.2 MB
İşletim Sistemi
:
Windows 95/98/Me/NT/2000/XP
Lisans
:
Shareware
Kısıtlamalar
:
Denemesi Bedava full sürüm $29.95
Ekran Görüntüsü
:


JPEG Imager indirJPEG Imager indir


Google Ana sayfanıza Program Sihirbazını yükleyin