Ad-Aware

Ad-Aware

Ana Sayfa > Güvenlik > Anti-spyware > Ad-Aware

Ad-Aware 10.5.3

Ad-Aware dalında ödül kazanmış, ücretsiz (kişisel kullanım için), çoklu zararlı içerik (Trojan vb..


zararlı programcıklar) bulma ve silme özellikli, zengin yardım içeriğine ve ürün desteğine sahip bir Ad/Spyware Engelleyicisidir.


Bu program ile sistem hafızanızı, kaydınızı, sabit, çıkartılabilir ve optik sürücülerinizi tüm bu zararlı programlara ve reklamlara karşı taratabilir ve üstün tarama özellikleri ile sorunsuz ve güvenli bir sisteme sahip olabilirsiniz.İnternet ve Ağ ortamındaki güvenliğinizi Ad-Aware programına bırakın. Yeni gelişmiş özellikleri ile işini en iyi biçimde yapacağına emin olabilirsiniz.Programın özelliklerine bir göz atacak olursak:* Yeni Şifreli Ayarları ile 3.Parti yazılımların kaldırma işlemlerine karşı tam koruma (Bazı programlar Ad-Aware programını bilgisayarınıza yüklendiklerinde otomatik olarak kaldırabiliyorlardı)

* Tarama Motoru Geliştirmeleri (DLL dosyaları ve hafıza üzerinde de yeni CSI Motoru ile üstün tarama)

* Genişletilmiş Kayıt Taraması (Çoklu Kullanıcı Kayıtları taraması, Olası trojanlara karşı da tarama, Oldukça hızlandırılmış uygulama)

* Genişletilmiş Sürücü Taraması (NTFS sistemleri taraması, CAB dosyaları taraması, Daha küçük referans dosyaları ve hızlandırılmış uygulama)

* Kullanıcı Ara Birimi Yenilikleri (Özel Temalar Desteği, Daha Çok Özelleştirilebilir Eklenti Desteği, Çevrimiçi TAC veritabanına erişim)

* Çok Sayıda Yeni Küçük Ayar Desteği (Tweak Ayarlarındaki birçok yeni özellik)

* Kayıt Dosyası Yenilikleri (Daha fazla detay ve referans dosyası içeriği gösterilmesi)Yeni sürüm ile gelen özellikler ise :- Tamamen yenilenmiş tarama motoru

- Geliştirilmiş kod bulma sistemi

- Geliştirilmiş veritabanı

- Yenilenmiş kullanıcı arabirimi

- Otomatik güncelleme desteği

- Adres dosyası düzenleme aracı

- Çoklu tarayıcı desteği (IE, Firefox ve Opera tam olarak desteklenmektedir)

- Sistem kurtarma kaydı oluşturabilme özelliği

- Ad-watch adı verilen, anlık reklam yazılımı, ağ tarayıcısı ve Windows kaydı koruması desteği (eskiden sadece kayıtlı sürümde sunulan bu özellik, artık ücretsiz sürümde de kullanıma hazır durumda - bu sürümde koruma için kişisel kurallar da atayabiliyorsunuz)

- Ek araçlar ile, tarayıcı geçmiş bilgileri ve çerezler gibi kişisel gezinti verilerini, direkt olarak uygulama penceresinden tespit edip silebilme özelliği*** Ad-Aware programınızın son zararlı programcıklara karşı da tam savunma yapabilmesi için güncel referans dosyası sürümlerini takip etmeyi unutmayın.Editör Notu : Programın tüm zararlı içerikleri temizlemesi için DAİMA güncel referans dosyalarını kullanmaya özen göstermeniz ve yüzeyel tarama değil kapsamlı tarama yapmanız gerekiyor. Yapısı gereği Ad-Aware bir virüs temizleme programı değil. Bu program bir Ad/Spy temizleyicisi. Yani bilgisayarınızı tamamen korumaya almak için muhakkak güncel bir virüs programı ve güvenlik duvarı ile beraber çalıştırılması şart. Yine de Ad-Aware türünün en iyileri arasında bulunuyor ve Güncel bir Antivirüs yazılımı ile beraber çalıştırıldığında, bilgisayarınızın korunmasını ve temizliğini rahatça devredebileceğiniz, oldukça başarılı bir yazılım.

Açıklama
:
Ad-Aware
İndirilme Sayısı
:
Bu Ay: 17187      Toplam: 17187
Üretici
:
Dili
:
Ingilizce
Eklenme Tarihi
:
22.06.2013 08:48:51
Boyutu
:
19,10 MB
İşletim Sistemi
:
Windows 2000/2003/XP/Vista
Lisans
:
Freeware
Kısıtlamalar
:
Sınırsız
Ekran Görüntüsü
:
Program için yapılan son görüşler
modistra
(7.05.2007 12:11:34)

"tek kelimeyle harika"
super
zurnaci
(12.01.2007 18:15:44)

"mukkkkkemeeeellllllll"
herkese tavsiye ederim
programcı
(9.11.2006 19:59:22)

"eski kalitesinde değil..."
geçen sene sınıfında bir numaraydı ama bugün değil...çok daha iyi programlar var...spy sweeper,spy emergency,spyware terminator vs...
safer
(19.04.2006 13:31:58)

"çok güzel ancak"
programı yanlış değerlendirmeyelim bu kesinlikle bir virüs ve trojan programı değildir bunları bulduğunu zanneden aldanır ancak harika bir spyware özellikle adware (reklam eklentisi)ve tracking(izleyici) bulucusudur ancak keylogger(klavye izleyici) leride bulmaz virüs trojan programları ile birlikte kullanmak gerekir aksi halde bilgisayar trojan dolar haberiniz olmaz
muhammet_dogru
(26.05.2005 15:27:19)

"tek kelimeyle harika"
harika

Toplam: 56 Görüş
>> Yapılan tüm görüşleri okumak için tıklayınız
>> Sizde görüş yapmak isterseniz buraya tıklayınız


Ad-Aware indirAd-Aware indir


Google Ana sayfanıza Program Sihirbazını yükleyin