Nero nero indir

nero indir

Ana Sayfa > Araçlar > CD & DVD & Blu-Ray Araçları > Nero

Nero 12.0.02000

Nero indir, nero son sürüm indir, cd yazma programı indir, nero 12 indir

NEDEN NERO 12
Film, fotoğraf slayt gösterileri ve müzik çalma akışı Nero 12 Evinizde farklı cihazlar için fotoğraf albümleri, slayt gösterileri, müzik çalma listeleri ve daha fazlasını oluşturmak için işinizi kolaylaştırır.


XBOX 360 ™, PS3 ™, iPad ®, Android tablet, PC, dijital medya adaptörü, akarsu özellikli TV veya diğer DLNA-veya UPnP destekli cihazlar, sonra yalnızca proje veya derlemeler oluşturun.
Nero 12 Platin HD videolarınız için mükkemmeldir ve belki de bulabileceğiniz çok yönlü bir programdır. MKV desteği ile, MP4, AVC, DivX, FLV, MOV, WMV, AVI ve diğerleri, size tercih ettiğiniz formatta favori HD videoları, SD video ve müzik dosyalarının keyfini gereken sadece HD Player'dir.

Evinizde film, fotoğraf ve müzik Zamanlı Nero 12 ile kolay Ücretsiz şaşırtıcı ve yeni Nero Kwik Ev PC'nizin sınırlarından Medya arşivinizde Nero 12 app Streaming. Film, fotoğraf, müzik çalma ve diğer dijital medyalartınızı PC'nize hiç bu kadar kolay olmamıştı. Hızlı tarihler, yüzleri veya kendi özelleştirilebilir anahtar kelimeleri kullanarak fotoğraf ve videoları bulmak için Nero Kwik Media gelişmiş medya yönetimi yetenekleri kullanabilirsiniz. Evinizde fotoğraf albümleri veya videolarınızı düzenlemek için müzik çalma litelerini yeniden karmamasından kaçının. Sadece bir kere Nero Kwik Medya kurun ve bunları oluşturmak ve sonra da tüm favori cihazlara akışı sağlayabilirsiniz. TV filmleri Akış; XBOX 360 ™ veya PS3 ™ oyun konsolları filmleri akışı; iPad filmleri akışı ®; Android tablet filmler akarsu veya diğer DLNA-veya UPnP destekli cihazlar filmleri akışıdır. {Nero Kwik Ana Akışlı bu kadar basit }

NERO 'nun engüçlü yazılımlarından biri olan Nero Recode 12 - Video Converter Yazılımı Neden kendi kendinizi sınırlayasınız Nero12'inin en sevdiğiniz kısmı olacaktır Nero Recode, IPhone ®, iPad ®, iPod ®, Android akıllı telefonlar ve tabletler, PSP ™, PlayStation ® Vita, PS3 ™, Xbox 360 ™ ve diğer favori cihazlar olmak üzere daha yüksek kalitede video izlemenin keyfini çıkarabilirsiniz. Nerdeyse tüm dosya ve disk biçimlerini destekler AVI, MKV, MP4, FLV, MOV, 3GP, FLAC, APE, MP3 ve Nero Recode 12 ile en son yüksek tanımlı video ve ses formatlarını dönüştürebilirsiniz. Bu versiyonunda hatta Blu-ray Disc üzerindeki kişisel içerikği rip AVCHD olarak alabilirsiniz. Nero 12 Platin ile videolarınızı kolayca dönüştürebilirsiniz Blu-ray 3D ™ 2D HD ve SD-video dosya formatlarına.Nero Recode video dönüştürücü kullanıcıların en iyi yazılımlarından biri olmaya devam etmektedir.Sezgisel sürükle-bırak arayüzü, iş listesi ve toplu dönüştürme, artı Nero Kwik Medya kataloğu ile tam entegrasyon sayesinde, video dönüştürücü kullanıcı için çok basittir. Artı, desteği ile en son NVIDIA ® CUDA ™, AMD App Acceleration ve Intel ® Quick Sync Video grafik kartları, sizin dönüştürme işlerini 4x kadar daha hızlı bitirmenizi sağlayabilir. Bu sizin sevdiğiniz cihazlarda onları daha zevkli videolara dönüştürme ve daha fazla zaman daha az zaman harcama anlamına gelir.
Nero 12 Platin tek bir kullanışlı pakette en popüler uygulamalar yedi sahiptir. Ve şimdiye kadar, yanık düzenlemek, yedekleme, rip, dönüştürmek ve film, müzik ve fotoğraf çalmak için ihtiyacınız olacak tek - Yaratıcı paketleri ve ücretsiz uzatma araçları komple bir multimedya paketi yapmak.
Nero 12 Platin İçerik Paketleri

* Nero Retro Film Temaları
* Nero Soyut Temalar
* Nero Tatil & Spor Temalar
* Nero Aile & Etkinlikler Temalar
* Nero Football (Soccer) Temalar
* Nero PiP Etkileri 1
* Nero video PiP Hareketli Başlıklar
* Nero Video Geçişleri 1
* Nero Video Sabitleyici Etkileri
* Nero Video Film Efektleri
* Nero video Yavaş ve Hızlı Hareket Efektleri
* Nero Disk Menüler 1
* Nero Disk Menüler 2
* Nero Disk Menüler 3
* Nero Clipart
* Nero Image Örnekleri
* Nero Video Örnekleri

Windows ® 8 uyumlu

Nero 12 Platin son Windows ® 8 işletim sistemi ile uyumlu olmasını sağlamak için Microsoft ile yakın işbirliği içinde çalışmıştır. Bu aynı zamanda Windows ® 7, Windows ® Vista ve Windows ® XP ile uyumlu kalır.DVD diskleri yakmak;, TV tuner kartları yakalamanız; evinizin her akarsu film, müzik ve fotoğrafları Windows ® 8 ile Nero 12 Platin birleştirdiğinizde, PC'nizde ™ tüm DVD ve Blu-ray Diskleri oynatmak mümkün olacak ağ ve çok daha fazlası.

Faydalı Windows ® 8 özellikleri, bir Metro uygulama başlatıcısı dahil olmak üzere, uygun ve olağanüstü bir deneyim sunmak için Nero 12 Platine entegre edilmiştir.


Nero indir mek için tıklayınız.

Açıklama
:
nero indir
İndirilme Sayısı
:
Bu Ay: 68198      Toplam: 68198
Üretici
:
Dili
:
İngilizce
Eklenme Tarihi
:
22.11.2012 12:10:15
Boyutu
:
292 MB
İşletim Sistemi
:
Windows 2000/2003/XP/Vista
Lisans
:
Shareware
Kısıtlamalar
:
Denemesi Bedava Ücreti - 67.99 $
Ekran Görüntüsü
:
Program için yapılan son görüşler
seyyid
(25.06.2009 02:25:22 )

"mustafa proramınızı bekliyorum"
caner
(16.03.2009 19:50:30 )

"nero"
ya kardeşim bu programı koyuyonuz tamamda email adresini gönderip şifremi alacam ama bi türlü olmuyo email adresimi size gönremiyom lütfen yardımcı olun acilen
3 m 12 @ h
(5.03.2009 17:29:02 )

"seri no"
ya arkdslr 1 hafta oldu e posta adresi yzdmm hala şifre gelmedii n yapmlymm bu konuda yardmcı olrsnz swnrmmm
okyanus
(20.12.2008 23:58:14 )

"nero-9.2.6.0"
nero-9.2.6.0 biri şunun seri numarasını yazsın Allah aşkına arkadaşlar:D isyanlara oynuyorus
ali
(2.12.2008 01:23:15 )

"yenilik çok her zaman güzel"
yüklemek uzun sürüyo ama benamatörüm ama yinede progamdan emim

Toplam: 162 Görüş
>> Yapılan tüm görüşleri okumak için tıklayınız
>> Sizde görüş yapmak isterseniz buraya tıklayınız


Nero indirNero indir


Google Ana sayfanıza Program Sihirbazını yükleyin