Spy Sweeper

Spy Sweeper

Ana Sayfa > Araçlar > Analiz ve Optimizasyon > Spy Sweeper

Spy Sweeper 6.1.0.128

Spy Sweeper gerçek zamanlı koruma özelliği olan bir casus yazılım temizleme aracıdır. Sisteminizi tüm casus yazılımlara ve diğer kötü niyetli araçlara karşı her an güvende tutabilmenizi sağlamaktadır.


Sahip olduğu veritabanı ile yaklaşık 150.000 zararlıyı tanımlayabilmekte ve sisteminizden temizleyebilmektedir. Kendiliğinden güncelleme özelliği ile bu veritabanını sürekli güncelleyerek yeni zararlılara karşı da hazır durumda beklemektedir. Sisteminizi bilinen casus yazılımlar için en ince ayrıntısına kadar taramakta ve bulmuş olduğu zararlıları karantinaya alabildiği gibi sisteme zarar vermeden tümüyle temizleyebilmektedir. Sahip olduğu kalkanlar ile sisteminize üst düzey koruma sağlamaktadır. İnternet Explorer, Windows Sistemi, Host Dosyaları ve Başlangıç Uygulamaları için ayrı ayrı kalkanları vardır. Bu kalkanlar ile sisteminizde anlık olarak koruma sağlamakta ve hiçbir açık nokta bırakmamaktadır.

 • Gelişmiş Algılama ve Temizleme
  Spy Sweeper yokedilmesi zor olan ve verdiği zararlarla ün yapmış olan casus yazılımları gelişmiş algılama ve temizleme özelliği ile etkili biçimde tam olarak sisteminizden kaldırabilmektedir. Hatta kötü niyetli casus yazılımlar tek bir tarama sonucunda temizlenebilmektedir. Tek tarama ile bilgisayarınız temizleneceğinden tekrar tarama ve yeniden başlatma işlemleri yapmayacaksınız. Bu da size zaman kazandıracaktır.

 • Gerçek Zamanlı Çalışan Akıllı Kalkanlar
  Spy Sweeper Akıllı Kalkanları, gelişmiş casus yazılım tehditlerini, bilgisayarınıza bulaşmadan önleyebilmektedir. Bu yeni sürüm Spy Sweeper standart casus yazılım engelleme sanayisinde ilerlemiş durumdadır. Trojan–Downloader–LowZones ve SpySheriff tehditlerini ilk yükleme de durdurabilmektedir. Böylece Spy Sweeper ile bilgisayarınızı kolayca güvende tutabilirsiniz.

 • Doğru Risk Değerlendirmesi
  Spy Sweeper kullanılan doğru risk değerlendirme testlerinden sonra tehlikeli farklı casus yazılımları algılayabilmektedir. Bazı casus yazılımlar küçük tehlikeler oluştururken bazıları kişisel bilgilerinizi çalabilmektedir. Spy Sweeper her bir tehkikeyi çabukça inceleyip onun potansiyel zararını ve ne yapabileceğini size bildirir. Bu istenmeyen yazılımları kaldırmak ve sisteminizi güvende tutmak için uygulanan bir başka yoldur.

 • Kesintisiz Güncelleme Savunması
  Casus yazılımlar sık sık biçim değiştirmektedirler. Spy Sweeper bu tehditlere karşı kullandığı tanımlama veritabanı ile casus yazılımları algılayarak koruma sağlamaktadır. Yapılan güncellemeleri kendiliğinden alabildiğiniz gibi elle denetleme de yapabilirsiniz, daha sonra gerekli ayarlamaları yaparak yazılımı kendi haline bırakabilirsiniz.

 • Çoklu Kullanıcı Koruması
  Siz bilgisayarınız için Spy Sweeper yazılımını satın aldığınızda, yazılım bu bilgisayar üzerindeki tüm kullanıcıları korumaktadır. Bu durumda yazılımın yönetimini bir kullanıcı yapmakta fakat her bir kullanıcı kendi kullanımı için yazılımı özelleştirebilmektedir. Böylece en üst seviye esneklik ile tam koruma sağlanmaktadır.

 • Casus Yazılım Haber ve Bilgi Güncellemesi
  Spy Sweeper uygulaması için bir iç hak olan, son casus yazılım tehditleri hakkında temel bilgi alma işlevi bulunmaktadır. Webroot casus yazılım sorunları karşısında öncü otoritedir ve elde ettiği bilgileri hemen kullanıcıları ile paylaşmaktadır.

 • Ücretsiz Müşteri Desteği
  Tüm Webroot ürünlerinde olduğu gibi Spy Sweeper yazılımında da en zorlu casus yazılımlara karşı bilgili ve canayakın uzmanlar tarafından destek verilmektedir. Rakiplerinden farklı olarak çevrimiçi telefon desteği ücretsiz verilmektedir.

 • Memnuniyet garantisi
  Webroot tüm ürünlerinin gururla arkasında durarak, memnun olmadığınız takdirde hiç bir soru sormaksınız 30 gün içerisininde paranızı geri ödemektedir.

  Neden Spy Sweeper'ı Seçelim?
 • En geniş kapsamlı casus yazılım engelleme çözümünün elde edilmesi - 360 derece koruma sağlaması.
 • Kesintisiz izleme ile casus yazılım saldırılarını başlamadan durdurması.
 • İnatçı casus yazılımlar için gelişmiş algılama ve temizleme kabiliyetine sahip olması.
 • Kendiliğinden güncellemeler ile sizi en son tehlikelere karşı güvende tutması.
 • Müşterilerine ücretsiz destek sunması.

  En Düşük Sistem Gereksinimleri
 • Windows 2000, XP, XP Home veya XP Media Center işletim sistemi
 • 300 Mhz işlemci
 • 15 MB sabit sürücü alanı
 • 256 MB RAM
 • İnternet Explorer 5.5

  Yazılıma son sürümünde Windows Vista desteği eklenmiştir.

  Not: Yazılımın deneme sürümünde bulunan zararlılar temizlenememektedir. Yazılımı hiçbir kısıtlama olmaksızın sınırsız biçimde kullanabilmeniz için 29 dolar ödeyerek satın almanız gerekmektedir.

 • Açıklama
  :
  Spy Sweeper
  İndirilme Sayısı
  :
  Bu Ay: 2300      Toplam: 2300
  Üretici
  :
  Dili
  :
  Ingilizce
  Eklenme Tarihi
  :
  14.07.2009 19:59:57
  Boyutu
  :
  38.6 Mb
  İşletim Sistemi
  :
  Windows 2000/2003/XP/Vista
  Lisans
  :
  Shareware
  Kısıtlamalar
  :
  Denemesi Bedava
  Ekran Görüntüsü
  :
  Program için yapılan son görüşler
  hilalfatma
  (12.01.2011 11:39:16 )

  "bu programın"
  keygen ve options numaralarını bulamıyorum
  D4rKNeSs
  (1.05.2010 09:15:33 )

  "Güzele benziyor"
  kesin deneyin derim
  hunterates
  (22.08.2005 12:12:38)

  "temizlik için bir tane"
  programın yakalayamıcağı yok gibi.şiddetle öneririm.
  furkan b.
  (14.04.2005 16:20:37)

  "SPY SWEEPER ZATEN BİR NUMARA"
  Arkadaşlar eğer sisteminizin spy vs. casuslardan temiz kalmasını istiyorsanız bunları yapacaksınız 1)Spy sweeper yükleyin 2)ad-aware se yükleyin zaten eğer sisteminizin tertemiz kalmasını istiyorsanız bunları yükleyin.Ad awarre le bunun işlevleri birazcık farklı
  TrEEXY
  (21.03.2005 13:54:49)

  "Tek Geçerim Bu Alemde..."
  Bu program diğerlerine kesinlikle hiç benzemiyor.Downloader,dialer,trojan'lar ve bunun gibi gizli çalışan ve yüklenen herşeyi buluyor.

  Toplam: 10 Görüş
  >> Yapılan tüm görüşleri okumak için tıklayınız
  >> Sizde görüş yapmak isterseniz buraya tıklayınız


  Spy Sweeper indir  Spy Sweeper indir


  Google Ana sayfanıza Program Sihirbazını yükleyin