WinXP Manager

WinXP Manager

Ana Sayfa > Araçlar > İşletim Sistemleri > WinXP Manager

WinXP Manager 8.0.1

WinXP Manager , Windows XP kullanıcıları için sistem bilgilerini değiştirme, güvenlik sağlama, gereksiz dosyaları silme, kayıt bilgilerindeki hataları düzeltme gibi özellikleri bulunan sistem iyileştirme yazılımıdır.


Programın Genel Özellikleri :-Bilgi: Sistem donanım bilgilerini ayrıntılı olarak gösterir.


Microsoft ürünlerinin kayıt kodlarını bulmaya yardımcı olur.

-İyileştirme: Sisteminizin açılış ve kapanış zamanlarını siteminize zarar vermeden azaltır. İnternet Explorer ve diğer sistem araçlarındaki hataları onarır.

-Temizleme: Sisteminizde gereksiz yer kaplayan, bozuk ya da aynı dosyanın birden fazla kopyalarını silerek sisteminizde yer açar. Kayıt defterindeki hatalı kayıtları siler.

-Özelleştirme: Farenin sağ tuş menüsü, Windows'unuzun başlangıç ekranı, simgeler, masaüstü görünümü, OEM bilgileri gibi özellikleri değiştirebilirsiniz.

-Güvenlik: Sistem bilgilerinizi dışarıya karşı gizleyerek güvenliğinizi arttırabilirsiniz. Sürücülerinizi gizleyebilir ya da dosyalarınızı şifreleyebilirsiniz.

-Ağ: Sisteminizdeki açık portlarınızı kullanarak internet hızınızı iyileştirebilir, paylaşılan dosyaları kontrol edebilirsiniz. Gereksiz ve yanlış internet kısayollarını denetler ve siler.

-Diğer: Sistem genel özelliklerini görüntüleyebilirsiniz. Siz bilgisayarınızın başında değilken sistemde ne olup bittiğini görebilir ve sistem genel görünüm ayarlarını değiştirebilirsiniz.Kısıtlı sürümde bütün özellikleri 15 gün süreyle kullanabiliyorsunuz. Programın tam sürümü ise 39.95$'dır.Not : Yazılımı kullanabilmeniz için sisteminizde
Microsoft .NET Framework
aracının yüklü olması gerekmektedir.

Açıklama
:
WinXP Manager
İndirilme Sayısı
:
Bu Ay: 2205      Toplam: 2205
Üretici
:
Dili
:
Ingilizce
Eklenme Tarihi
:
7.05.2012 21:45:15
Boyutu
:
5.16 MB
İşletim Sistemi
:
Windows 2000/2003/XP
Lisans
:
Shareware
Kısıtlamalar
:
Denemesi Bedava full sürüm $39.95
Ekran Görüntüsü
:


WinXP Manager indirWinXP Manager indir


Google Ana sayfanıza Program Sihirbazını yükleyin