Panda Antivirus Pro

Panda Antivirus Pro

Ana Sayfa > Güvenlik > Anti-virüs > Panda Antivirus Pro

Panda Antivirus Pro 2010 9.01.00

Panda Antivirus Pro 2010 programı, bilgisayarınıza bütünleyici işlevler ile birleşik bir koruma sağlayan tam bir koruma aracıdır.


Görev çubuğundaki ürün simgesini (Windows saatinin yanında) çift tıklatırsanız, ana program ekranını görebilirsiniz. Burada her bir farklı koruma işlevinin durumunu görebilirsiniz. Aşağıda, bu işlevlerin her birinin kısa bir açıklamasını bulacaksınız.

- Güncellemeler
Panda Antivirus Pro 2010 programı her gün otomatik olarak güncellenir. Bu güncelleme işleminde, bu programa ait olan ve bilinen tüm virüsleri ve tehditleri programın tanımasına izin veren ve bilgisayarınızı onlara karşı koruyan Virüs İmza Dosyası yenilenir. Ürün bir kez etkinleştirildiğinde, sizin hiçbir şey yapmanıza gerek kalmaksızın program güncellenecektir.

- Bilinen tehditlere karşı koruma: virüs, Truva Atları, casus yazılım...
Panda Antivirus Pro 2010 programı, bilgisayarınıza herhangi bir yolla (e-posta, İnternetten dosya indirmeleri, dosya paylaşımı vb.) ulaşabilen ve bilgisayarınızda kalabilen bilinen tipteki tüm zararlı yazılımları saptar ve temizler.

- Bilinmeyen tehditlere karşı koruma
Yenilikçi TruPrevent Technologies sayesinde Panda Antivirus Pro 2010 programı, özellikleri henüz tam olarak saptanamamış şüphe arz eden tehditleri saptamakta ve engellemektedir.

- Güvenlik duvarı koruması
Kişisel güvenlik duvarı, internete bağlı olduğunuzda izinsiz girişleri engeller. Bilgisayarınızdaki bir program izinsiz bir şekilde İnternete erişmeye çalışıyorsa (veya aksi), Panda Antivirus Pro 2010 programı bunla ilgili olarak sizi uyarır ve bu eyleme izin verme veya bu eylemi reddetme seçeneğini size sunar.

- Güvenlik açıklarına karşı koruma
Kötü amaçlı yazılımlar ve korsanlar için kolay bir av olmanıza sebep olabilecek güvenlik açıklarına karşı sizi korur. Şimdi tespit edilen açıkları kapatarak bilgisayarınızın güvenliğini arttırabilirsiniz.

Açıklama
:
Panda Antivirus Pro
İndirilme Sayısı
:
Bu Ay: 9742      Toplam: 9742
Üretici
:
Dili
:
İngilizce
Eklenme Tarihi
:
27.01.2010 22:57:18
Boyutu
:
54.7 MB
İşletim Sistemi
:
Windows 2000/XP/2003/Vista/7
Lisans
:
Shareware
Kısıtlamalar
:
30 gün denemesi bedava
Ekran Görüntüsü
:
Program için yapılan son görüşler
REMZİ
(29.01.2011 01:19:47 )

"Ev Kullanımı Dizüstü Labtop için Ücretsizi varmı"
Ev Kullanıcıların Hepsinin Program satın almaya durumu olmayabilir Ücretsiz ve Yenileri çıktıkça güncellenen varmı Güvenk duvarlı
özkan
(29.09.2009 06:05:35 )

"Denemesi BEDAVA"
PANDA GLOBAL PROTECTİON 2010 u makinama deneme sürümü nü kurdum. Güncellemeleri 2 hafta alıyorsun ve sonunda lisans al diye sıkıştırıp duruyor Çok Basit VİRÜS leri buluyor ama torjen vs. bulamıyor. Ne ilginçtir ki Trojenler Panda yı devre dışı bırakmayı başardı. Hatta benden izinsiz Antivirüs pro 2010 u bile download edip makinaya kurdurdu. Makina Virüs ve trojan a boğuldu panda yı aktif edip bilgisayarı taratmaya çalıştımsada hata verip kapandı. Malvare bulamadıklarını buldu. Benim gözümde bu ürün sıfır. Denemesi BEDAVA. Kurulum yapmadan sistem yedeklemesi yaparsanız TRUE IMAGE ile windows kurmaktan kurtulursunuz benim gibi :-)
ahmet
(1.04.2008 15:04:39)

"güzel"
süper orjinal
FAVORİ
(6.01.2008 16:31:17)

"TEK KELİMEYLE MÜKEMMEL"
PANDA İLE GEÇEN YIL TANIŞTIM. FİYATI BİRAZ ÇOK GELEBİLİR AMA SORUNSUZ VE GÜVENİLİR BİR ANTİVİRÜS DÜŞÜNÜYORSANIZ TEREDDÜT ETMEDEN ALMANIZI ÖNERİYORUM.
herro84
(12.12.2007 00:16:48)

"süper bir antivirüs"
tek kelimeyle mükemmel

Toplam: 14 Görüş
>> Yapılan tüm görüşleri okumak için tıklayınız
>> Sizde görüş yapmak isterseniz buraya tıklayınız


Panda Antivirus Pro indirPanda Antivirus Pro indir


Google Ana sayfanıza Program Sihirbazını yükleyin