BT Uzmanları ve Geliştiriciler için Windows XP

BT Uzmanları ve Geliştiriciler için Windows XP

Ana Sayfa > Araçlar > İşletim Sistemleri > BT Uzmanları ve Geliştiriciler için Windows XP

BT Uzmanları ve Geliştiriciler için Windows XP Service Pack 2 Türkçe

Microsoft Windows XP Service Pack 2 (SP2), virüsler, parazitler ve saldırganlara karşı daha iyi korunabilmesi için Windows XP'ye daha etkili güvenlik teknolojileri sağlamaktadır.


Güçlü bir güvenlik alt yapısının yanında SP2, Windows XP'nin güvenlik yapılandırması seçeneklerini de güçlendirmiştir ve güvenlik ile ilgili kararlar alan kullanıcılara yardımcı olmak üzere güvenlik ile ilgili daha ayrıntılı bilgiler sağlar.

Dikkat: Yükleme paketi, programı kopyalayan ve ağ üzerindeki birden fazla bilgisayara yükleyen BT uzmanları ve geliştiriciler içindir. Tek bir bilgisayarı güncelleştiriyorsanız lütfen Windows Update sitesini ziyaret ediniz. Windows XP Service Pack 2'yi almayı sağlamanın en iyi yolu, bugün Windows XP'deki Otomatik Güncelleştirmeler özelliğini etkinleştirmektir.

Eğer Windows XP lisanslı kullanıcı iseniz bu servis paketini yükleyin. Bilgisayarınıza doğru Service Pack 2 sürümünü yüklemek için Windows Update sitesini ziyaret ediniz. Siteye ulaşmak için buraya tıklayınız.

Windows XP Türkçe için Servis Paketi 2 yüklemek için 10 neden:

PC’nizi zararlı eklerden koruyun.
SP2, PC’nize zarar verme ihtimali olan ek dosyalarda sizi uyararak, Internet Explorer, Outlook Express ve Windows Messenger üzerinden yayılan virüslere karşı bilgisayarınızı korumanıza yardımcı olur.

Web’te gezinirken gizli bilgilerinizi daha iyi saklayın.
SP2, PC’nizi koruyan güvenlik ayarlarını Internet Explorer’ı kullanarak indirdiğiniz dosyalara ve içeriğe uygulayarak, gizli bilgilerinizin korunmasına yardımcı olur.

Tehlikeli olabilecek dosyaları indirmekten kaçının.
Internet Explorer indirme takibi ve Internet Explorer Bilgi Çubuğu, tehlikeli olabilecek yüklemeler konusunda sizi uyarır ve size, zararlı dosyaları engelleme seçeneğini sunar.

Can sıkıcı açılır pencereleri azaltın.
Internet Explorer Açılır Pencere Engelleyicisi, Web’te gezinirken kendiliğinden açılan istenmeyen reklamları ve içeriği azaltarak Internet’te dolaşmayı daha keyifli hale getiriyor.

Bilgisayarın açılışından kapanışına kadar kesintisiz güvenlik duvarı koruması kullanın.
Güçlü, dahili Windows Güvenlik Duvarı artık varsayılan ayar olarak açık durumda. Böylece Windows XP’nin Internet üzerinden yayılan virüslere ve solucanlara karşı korunmasını sağlıyor.

Güvenlik ayarlarını denetleyin.
Yeni Windows Güvenlik Merkezi, güvenlik durumunuzu kolayca görebilmenize ve önemli güvenlik ayarlarını tek bir yerden yönetebilmenize izin veriyor.

En yeni güncelleştirmeleri kolayca edinin.
Windows XP’nin Otomatik Güncelleştirmeler özelliğinde yapılan geliştirmeler, Windows güncelleştirmelerine erişimi daha da kolaylaştırıyor. Ayrıca, çevirmeli bağlantı kullanan müşterilerin güncelleştirmeleri daha verimli bir şekilde indirmelerine yardımcı olan yeni bir teknoloji de eklendi.

E-posta adreslerinizi korumanıza yardımcı olur.
Outlook Express’in geliştirilen yeni özellikleri, e-posta adresinizin önemsiz posta gönderme olasılığı olan yerlerce doğrulanması ihtimalini düşürerek, istenmeyen e-postaları azaltır.

Tarayıcı eklentilerinden kaynaklanan kilitlenmelere karşı önlem alın.
Internet Explorer’ın yeni Eklenti Yönetici’si kilitlenme olasılığını azaltmak ve Internet’te sorunsuz gezinebilmenizi sağlamak için eklentileri kolayca görebilmenize ve kontrol edebilmenize izin veriyor.

Kablosuz kullanıma kolayca geçin.
SP2 kablosuz desteğini iyileştiriyor ve evde veya yolda kablosuz ağları bulma ve bu ağlara bağlanma sürecini kolaylaştırıyor.

Kaçak Key numarası ile yüklenmiş olan Windows XP'lere yüklenmemektedir.

Açıklama
:
BT Uzmanları ve Geliştiriciler için Windows XP
İndirilme Sayısı
:
Bu Ay: 2793      Toplam: 2793
Üretici
:
Dili
:
Türkçe
Eklenme Tarihi
:
22.03.2009 01:09:57
Boyutu
:
259 Mb
İşletim Sistemi
:
Windows XP Home Edition Türkçe, Windows XP Professional Edition Türkçe
Lisans
:
Freeware
Kısıtlamalar
:
Sınırsız
Program için yapılan son görüşler
Nazım
(14.02.2005 12:52:24)

"Deneyin"
İnternet ortamında şu kendiliğinden açılan pencerelere karşı süper etkin ama multıplayer oyunlarda sorun yaşıyorum ayrıca explorer.exe ağır hata veriyo.
kenan
(11.02.2005 15:45:54)

"Çok Memnunum"
Arkadaşlar şiddetle öneririm... gerçekten ilk defa bilgisayar kullanmaktan zevk alıyorum... ilaveten birde Microsoft Antispyare yi yükledinizmi sol şeritten tam gaz devam... kolay gelsin

Toplam: 2 Görüş
>> Yapılan tüm görüşleri okumak için tıklayınız
>> Sizde görüş yapmak isterseniz buraya tıklayınız


BT Uzmanları ve Geliştiriciler için Windows XP indirBT Uzmanları ve Geliştiriciler için Windows XP indir


Google Ana sayfanıza Program Sihirbazını yükleyin