Panda Internet Security

Panda Internet Security

Ana Sayfa > Güvenlik > Tam Koruma > Panda Internet Security

Panda Internet Security 201015.01.00

Panda Internet Security 2010 programı, bilgisayarınıza bütünleyici işlevler ile birleşik bir koruma sağlayan tam bir koruma aracıdır.

- Güncellemeler
Panda Internet Security 2010 programı her gün otomatik olarak güncellenir.


Bu güncelleme işleminde, bu programa ait olan ve bilinen tüm virüsleri ve tehditleri programın tanımasına izin veren ve bilgisayarınızı onlara karşı koruyan Virüs İmza Dosyası yenilenir. Ürün bir kez etkinleştirildiğinde, sizin hiçbir şey yapmanıza gerek kalmaksızın program güncellenecektir.

- Bilinen tehditlere karşı koruma: virüs, Truva Atları, casus yazılım…
Panda Internet Security 2010 programı, bilgisayarınıza herhangi bir yolla (e-posta, İnternetten dosya indirmeleri, dosya paylaşımı vb.) ulaşabilen ve bilgisayarınızda kalabilen bilinen tipteki tüm zararlı yazılımları saptar ve temizler.

- Bilinmeyen tehditlere karşı koruma
Yenilikçi TruPrevent Technologies sayesinde Panda Internet Security 2009 programı, özellikleri henüz tam olarak saptanamamış şüphe arz eden tehditleri saptamakta ve engellemektedir.

- Güvenlik duvarı koruması
Kişisel güvenlik duvarı, internete bağlı olduğunuzda izinsiz girişleri engeller. Bilgisayarınızdaki bir program izinsiz bir şekilde İnternete erişmeye çalışıyorsa (veya aksi), Panda Internet Security 2010 programı bunla ilgili olarak sizi uyarır ve bu eyleme izin verme veya bu eylemi reddetme seçeneğini size sunar.

- Kimlik koruması
Panda Internet Security 2010 programı ile en çok bilinen kötü amaçla İnternet kullanımı tiplerine karşı korunursunuz: telefon bağlantısını yüksek tarifeli hatlara yönlendirme, gizli bilgilerin izinsiz bir şekilde alınması ve kötü niyetli kişiler tarafından kontrol edilen Web sayfalarına erişim.

- Anti-spam filtresi
Sizi önemsiz postalara ve spamlara karşı korur.

- Web içerik filtresi
Web erişim filtresi, bilgisayar yöneticisinin diğer bilgisayar kullanıcılarını İnternette uygun içerikteki olmayan (şiddet, pornografi vb.) sitelere girmelerini engellemesine izin verir.

- Güvenlik açıklarına karşı koruma
Kötü amaçlı yazılımlar ve korsanlar için kolay bir av olmanıza sebep olabilecek güvenlik açıklarına karşı sizi korur. Şimdi tespit edilen açıkları kapatarak bilgisayarınızın güvenliğini arttırabilirsiniz.

- Yedek kopyalar
Yedek kopyalar dosyalarınızı (belgeler, fotoğraflar, video, müzik, vb.) yanlışlıkla kaybolma tehlikesine karşı güven altına almanızı sağlar. Dosyaları başka bir disk sürücüde, DVD’de ve hatta çevrimiçi olarak yedekleyebilirsiniz. Bu, dosyalara ihtiyaç duyduğunuzda onlara erişebilme imkanını size tanır.

Açıklama
:
Panda Internet Security
İndirilme Sayısı
:
Bu Ay: 2159      Toplam: 2159
Üretici
:
Dili
:
İngilizce
Eklenme Tarihi
:
27.01.2010 22:54:04
Boyutu
:
59.2 MB
İşletim Sistemi
:
Windows XP/Vista/7
Lisans
:
Shareware
Kısıtlamalar
:
30 gün denemesi bedava
Ekran Görüntüsü
:
Program için yapılan son görüşler
programcİ
(21.02.2006 22:16:40)

"profesyonel değil..."
en adi bulduğum programlardan biri panda,öteki kaspersky...bunları kullanmak bilgisayara zulümdür!..ağır ve hantallıklarının yanında kullanıcı hiç düşünülmüyor...örnek:sana sormadan bilgisayarı kapatıyor!..daha yüklerken kendini ele veriyor biraz uyanık olmak lazım...abartıldığı gibi değiller benden söylemesi...
c_mbaz
(3.08.2005 02:02:02)

"güzel"
güzel olduğuna inanıyorum ama insan nasıl kendi bilgisayarına zarar vermek istemiyorsa bi başkalarına zarar vermemeli ....
AdbA
(18.02.2005 00:12:40)

"Bence en iyisi."
Buradaki tüm internet security'leri denedim ama hem hız hem güvenlikte en iyisi. Pc'yi biraz yavaşlatıyor ama diğerlerinden daha az diyebilirim. Microsoft'tunda en çok güvendiği en iyi bulduğu sistem. Bence deneyin.

Toplam: 3 Görüş
>> Yapılan tüm görüşleri okumak için tıklayınız
>> Sizde görüş yapmak isterseniz buraya tıklayınız


Panda Internet Security indirPanda Internet Security indir


Google Ana sayfanıza Program Sihirbazını yükleyin