YeniProgram.gen.tr
20 Mayıs 2019 , Pazartesi             Online Ziyaretçi:   6779
   
    Gelişmiş Arama                     İndirme Sepeti    
  Ana Sayfa > Teknoloji Haber > Internet > Tivibu Ev'den Sosyal Tivi uygulaması!
Habere Yorum Ekleyin
Haber için Yapılan Yorumlar
Haberi arkadaşına gönder
Bu sayfayı yazdır


İlgili Haberler
 Panasonic'den ödül kazanma şansı!
 Facebook mobil uygulamalarında büyük açık!
 Facebook 1990'larda olsaydı, neye benzerdi?
 Çocukları dijital tehlikelerden koruyun!
 FileServe ve Wupload paylaşımı durdurdu!
 Turkcell'den 4G şovu!
 Bing Desktop'u indirin, deneyin!
 Street View sonunda oraya da girdi!
 Tivibu Ev'den Sosyal Tivi uygulaması!
 Facebook kapağınız hazır mı?
 İlgili haberlerin tümü
 
  Tivibu Ev'den Sosyal Tivi uygulaması!
Tivibu Ev'den Sosyal Tivi uygulaması!

TTNet'in TV platformunun yeni uygulaması ile televizyonlar da sosyalleşiyor! İşte detaylar...
Eklenme Tarihi: (10.04.2012 23:20:52)
Okunma Sayısı: 1071

TTNET'in yeni dönem TV platformu Tivibu Ev'in yeni uygulaması Sosyal Tivi, televizyon üzerinden sosyal medya dünyasına giriş yapmanızı sağlıyor.

Sosyal Tivi uygulaması sayesinde; TV üzerinden arkadaş listesi oluşturabiliyor, listedeki arkadaşlarınıza TV üzerinden mesaj atabiliyorsunuz. Üstelik bunları bilgisayara gerek kalmadan kumandanızın tuşlarına dokunarak gerçekleştirebiliyorsunuz. Tüm Tivibu Ev üyelerinin kullanımına açık olan interaktif Sosyal Tivi uygulaması ile herhangi bir filmi, diziyi, canlı yayını televizyon üzerinden beğenebiliyor ve Sosyal Tivi'de yer alan arkadaşlarınıza önerebiliyorsunuz. Öneriyi alan kullanıcılar ise kumandalarının tek tuşuna basarak önerdiğiniz içeriği hemen izleyebiliyorlar. Uygulama üzerinden Twitter'a bağlanmak da mümkün.

Sosyal Tivi, Tivibu Ev'in yeni kumandasında bulunan Sosyal Tivi tuşu ya da eski kumandasında bulunan Seçenekler tuşu üzerinden kullanılabiliyor. Kullanıcıyı adım adım yönlendiren kurulum sayesinde kişisel bilgiler ve tercihler kolayca ayarlanabiliyor.

Sosyal Tivi sayesinde kullanıcılar, cep telefonları üzerinden kendi Tivibu Ev cihazlarına ya da herhangi bir Tivibu Ev kullanıcısına mesaj gönderebiliyorlar. İzlemek istedikleri programı kaçıran kullanıcılar ise yine cep telefonları üzerinden gönderdikleri mesaj ile Tivibu Ev'i otomatik olarak açabiliyorlar. Böylece açılan program, Tivibu Ev'in Geri Al İzle özelliği sayesinde izlenebiliyor. Bu özelliklerden faydalanmak için kullanıcıların, cep telefonları üzerinden sadece bir kereliğine 6606'ya TV boşluk Kullanıcı adı boşluk PLTV mesajını göndermeleri yeterli oluyor.

Basın bülteninden derlenmiştir.


Kaynak: CHIP Online

Copyright © 2010 Yeni Programlar               Tüm Programlar | Yardım Merkezi | Bize Ulaşın | Editörlük Sistemi | Siteniz İçin | Add to Google
Google Ana sayfanıza Program Sihirbazını yükleyin Google