YeniProgram.gen.tr
8 Temmuz 2020 , Çarşamba             Online Ziyaretçi:   14828
   
    Gelişmiş Arama                     İndirme Sepeti    
  Ana Sayfa > Teknoloji Haber > Mobil-Telekom > Sony Xperia, pazarda ilk üçü hedefliyor!
Habere Yorum Ekleyin
Haber için Yapılan Yorumlar
Haberi arkadaşına gönder
Bu sayfayı yazdır


İlgili Haberler
 Hem akılsız, hem pahalı!
 50 günde 50 milyon!
 Galaxy S III heyecanı!
 Sony Xperia, pazarda ilk üçü hedefliyor!
 Android kullananlara 5 uyarı!
 Lumia 900 ve iPhone 4S'in kameraları yarıştı!
 Microsoft, bir zaman makinesi mi icat etti?
 Yeni Symbian'dan ilk görüntüler!
 Windows Phone 8'li Nokia!
 Android darmadağın oldu!
 İlgili haberlerin tümü
 
  Sony Xperia, pazarda ilk üçü hedefliyor!
Sony Xperia, pazarda ilk üçü hedefliyor!

Akıllı telefonlarda yeni bir sayfa açan Sony Xperia, yeni hedefini ortaya çıkardı!
Eklenme Tarihi: (18.04.2012 00:33:16)
Okunma Sayısı: 1933

Sony Xperia markasıyla akıllı telefon anlayışını yeniden tanımlayan Sony Mobile Communications, elektronik dünyasındaki ekosistem yarışındaki 1 numara olma stratejisi paralelinde Türkiye'de, 2012 yılında 250 bin satış rakamıyla birlikte geçen seneye oranla yüzde 100 büyümeyi hedefliyor. Bu hedef ciro bazında akıllı telefonlarda yüzde 10 pazar payına ulaşmak anlamına geliyor.

Sony Mobile Communications, Akdeniz Bölge Başkanı Antonios Barounas ve Türkiye, Yunanistan ve İsrail Pazarlama Direktörü Aysun Şabanlı'nın ev sahipliğinde bir basın toplantısı düzenledi. Sony Mobile Communications'ın globaldeki ve Türkiye'deki yeni operasyon yapısı ile gelecek vizyonu hakkında bilgilerin paylaşıldığı toplantıda, Sony Xperia serisinin akıllı telefon pazarında başlattığı yeni dönem ve Xperia ile tamamlanan 4 ekran deneyimi konusunda da bilgiler verildi.

Sony Xperia ile birlikte Sony ekosistemi tamamlanmış oldu.

Düzenlenen basın toplantısında bir konuşma yapan Sony Mobile Communications Akdeniz Bölge Başkanı Antonios Barounas; Entegrasyon süreci tamamlandı ve Sony Xperia akıllı telefonlarımız ile birlikte artık Sony ekosistemi tamamlanmış oldu. Sony'nin eğlence dünyası oldukça zengin ve genişlemeye, gelişmeye de devam ediyor. Sony Mobile da Sony'nin tüm kaynaklarını bir araya getiren sağlam bir temel üzerine kuruldu. Gelecek nesil telefon anlayışını temsil eden Sony Xperia bu dünyayı tamamladı. Sony'nin Exmor kamera sensörünü, Bravia Engine teknolojisini ve konsol oyunlarında kendini kanıtlamış Playstation oyun deneyimi dünyanın en eğlenceli akıllı telefonunda birleşiyor. TV, PC, Tablet ve en son Xperia akıllı telefon ile 4 ekran deneyimi başlıyor dedi.

Sony Mobile için Türkiye'nin stratejik önemi çok büyük. Türkiye'ye yatırımlarımızı sürdüreceğiz.

Sony Mobile Communications Akdeniz Bölge Başkanı Antonios Barounas ikinci önemli yeniliklerinin Akdeniz Bölgesi yapılanması olduğunu söyledi. Antonios Barounas; Akdeniz Bölgesi, Fransa, İspanya, Portekiz, Belçika, İtalya, Yunanistan ve Türkiye'nin dahil olduğu 7 ülkeden oluşuyor. Bölge merkezimiz Fransa ve en öncelikli 3 ülke Fransa, İspanya ve Türkiye olarak belirlendi. Türkiye, genç nüfus, teknolojiye olan ilgi ve akıllı telefon pazarının gelişimi göz önüne alınarak Sony Mobile'ın Avrupa'daki stratejik önemi en fazla olan ülkelerinden biri konumuna geldi ve hem yatırım hem de odak bakımından öncelikli ülkeler arasına girdi. Türkiye bundan böyle trendleri takip eden değil, trendleri yaratan ülke olacak. 2011'de Türkiye'deki yatırımlarımızda ilk adımı atmıştık, bu yıl da yatırımlarımız artarak devam edecek dedi.


Kaynak: CHIP Online

Copyright © 2010 Yeni Programlar               Tüm Programlar | Yardım Merkezi | Bize Ulaşın | Editörlük Sistemi | Siteniz İçin | Add to Google
Google Ana sayfanıza Program Sihirbazını yükleyin Google