YeniProgram.gen.tr
20 Haziran 2018 , Çarşamba             Online Ziyaretçi:   39488
   
    Gelişmiş Arama                     İndirme Sepeti    
  Ana Sayfa > Teknoloji Haber > Internet > Google + Superonline = Superposta/G
Habere Yorum Ekleyin
Haber için Yapılan Yorumlar
Haberi arkadaşına gönder
Bu sayfayı yazdır


İlgili Haberler
 Panasonic'den ödül kazanma şansı!
 Facebook mobil uygulamalarında büyük açık!
 Facebook 1990'larda olsaydı, neye benzerdi?
 Çocukları dijital tehlikelerden koruyun!
 FileServe ve Wupload paylaşımı durdurdu!
 Turkcell'den 4G şovu!
 Bing Desktop'u indirin, deneyin!
 Street View sonunda oraya da girdi!
 Tivibu Ev'den Sosyal Tivi uygulaması!
 Facebook kapağınız hazır mı?
 İlgili haberlerin tümü
 
  Google + Superonline = Superposta/G
Google + Superonline = Superposta/G

Superposta kullanıcıları artık Google'ın Gmail teknolojisini kullanıyorlar.
Eklenme Tarihi: (17.04.2008 16:21:52)
Okunma Sayısı: 2600

Dünyanın lider arama motoru Google, Türkiye'yi internetle tanıştıran servis sağlayıcısı Superonline ile bir işbirliğine imza attı. İşbirliği kapsamında, Superonline'ın ücretsiz e-posta servisi "Superposta"nın altyapısı, yüksek standartlarda servis kalitesinde hizmet verebilmesi için Google Apps ile birleştirildi.

"Superposta" kullanıcıları bu işbirliği sayesinde, e-postalarını yönetirken G-mail'in sunduğu imkanlardan faydalanabilecek. 6 GB e-posta alanına sahip olacak kullanıcılar, G-mail'in kota artırımlarından faydalanacak ve diğer Google Apps uygulamalarını da kullanabilecek.

Google Türkiye Ülke Müdürü Bülent Hiçsönmez, işbirliğini duyurmak için yapılan basın toplantısında," Google olarak Superonline ile işbirliğine giderek, ilk kez bir ISP ile ortak proje geliştirmiş olmanın heyecanını yaşıyoruz. Superposta kullanıcılarına, Google Apps uygulamaları sayesinde, daha etkili iletişim kurabilmenin yanı sıra, doküman ve takvim paylaşımı gibi konularda birçok avantaj sunmuş oluyoruz." dedi.

Superonline Murahhas Üyesi Savaş Ünsal ise "Superposta e-mail platformunu Google altyapısına taşıyarak, Superposta abonelerimizin ücretsiz ve dünya standardında servis kalitesine ulaşmasını hedefledik. Abonelerimiz, çok daha zengin e-mail servislerinin yanı sıra, 6GB e-mail kapasitesine erişecekler. Dünyanın ve Türkiye'nin en dinamik internet şirketleri; Google ve Superonline'nın işbirliği, Superposta email servisi ile sınırlı kalmayacak, yenilikleri 2008 senesi içinde Türk kullanıcısına sunmaya devam edeceğiz." dedi.
Kaynak: CHIP.com.trKaynak: CHIP Online

Copyright © 2010 Yeni Programlar               Tüm Programlar | Yardım Merkezi | Bize Ulaşın | Editörlük Sistemi | Siteniz İçin | Add to Google
Google Ana sayfanıza Program Sihirbazını yükleyin Google