YeniProgram.gen.tr
5 Temmuz 2020 , Pazar             Online Ziyaretçi:   27927
   
    Gelişmiş Arama                     İndirme Sepeti    
  Ana Sayfa > Teknoloji Haber > Mobil-Telekom > Samsung: Kapaklı cepte dokunmatik dış ekran
Habere Yorum Ekleyin
Haber için Yapılan Yorumlar
Haberi arkadaşına gönder
Bu sayfayı yazdır


İlgili Haberler
 Hem akılsız, hem pahalı!
 50 günde 50 milyon!
 Galaxy S III heyecanı!
 Sony Xperia, pazarda ilk üçü hedefliyor!
 Android kullananlara 5 uyarı!
 Lumia 900 ve iPhone 4S'in kameraları yarıştı!
 Microsoft, bir zaman makinesi mi icat etti?
 Yeni Symbian'dan ilk görüntüler!
 Windows Phone 8'li Nokia!
 Android darmadağın oldu!
 İlgili haberlerin tümü
 
  Samsung: Kapaklı cepte dokunmatik dış ekran
Samsung: Kapaklı cepte dokunmatik dış ekran

Samsung, dünyanın dokunmatik dış ekrana sahip ilk kapaklı cep telefonu G400'ü duyurdu.
Eklenme Tarihi: (11.11.2008 21:11:47)
Okunma Sayısı: 4513

Teknolojideki yenilikleri takip eden ama estetikten asla vazgeçmeyen kullanıcılara yönelik bir cep telefonu olan G400, zengin multimedya özellikleri ile üstün bir performans sunuyor. İnce el işçiliği ile mükemmelleştirilmiş tasarımı, metal çerçevesi ve parlak cam ekranı G400'e ilk bakışta hayran kalınacak bir görünüm katıyor. Ancak G400'ün en etkileyici özelliği dünyanın ilk kapaklı, tamamen dokunmatik dış ekrana sahip cep telefonu olması.

Samsung G400'le benzersiz ve üstün bir özellik sunuyor. Kapaklı cep telefonuna özel tamamen dokunmatik dış ekranı ile bir cep telefonundan beklediğiniz herşeyi parmaklarınızın ucuna getiriyor. Parmağınızın hafif bir dokunuşu ile fazla bir çabaya gerek kalmadan telefonunuzu açmaksızın, geniş kapsamlı multimedya özelliklerine erişebilirsiniz. Geniş ekran, özellikle fotoğraf ve video çekimlerinde geniş bir vizör görevi de görüyor. Samsung'un yeni kapaklı cep telefonu modeli G400 sizin dokunuşlarınızla hayat buluyor.

Üstün Stil, Kusursuz Tasarım

Stilde yenilikçilikte gelinen son noktayı temsil eden G400, saf minimalist çizgileri, lüks metal ve parlak camla birleştiriyor. Güçlü ve zarif tasarımı ile tüm bakışları üstüne çeken bu kapaklı cep telefonu, Samsung'un güzeli ve kaliteliyi ortaya çıkarıp onu nasıl daha da üstün hale getirdiğini gösteriyor.

Zengin Multimedya Özellikleri

Tüm gelişmiş multimedya ihtiyaçlarınıza yanıt vermek için yaratılan G400; otomatik fokus, flaş, geniş dinamik menzil optimizasyonu ve görüntü sabitleyici gibi son teknoloji özelliklerle donatılmış 5 megapiksellik bir kamera içeriyor. Ayrıca, müzik oynatıcı, FM radyo, mobil blog ve internet tarayıcısı mobil multimedya deneyiminizi bir üst seviyeye çıkarıyor.

G400 mobil hayatınızı tamamlamak için sofistike bir stili, performansı ve kullanım kolaylığını mükemmel bir şekilde harmanlayarak sunuyor.


Kaynak: CHIP Online

Copyright © 2010 Yeni Programlar               Tüm Programlar | Yardım Merkezi | Bize Ulaşın | Editörlük Sistemi | Siteniz İçin | Add to Google
Google Ana sayfanıza Program Sihirbazını yükleyin Google