YeniProgram.gen.tr
19 Eylül 2020 , Cumartesi             Online Ziyaretçi:   12503
   
    Gelişmiş Arama                     İndirme Sepeti    
  Ana Sayfa > Yardım Merkezi > Yazılım Arama Bölümü
Yazılım Arama Bölümü
Yeni Program sitesinden yazılım araştırmak ve bilgisayarınıza indirmek için tüm sayfaların üstünde bulunan Menü bölümünden, Arama kutucuğuna istediğiniz kelime (yada kelimeleri) yazarak ARA tuşuna basınız.

Yapılan aramalar programın adına göre değil tanıtım bölümündeki yazıya göre yapılır. Bunun nedeni aradığınız yazılımın alternatiflerini de sonuç sayfasında görebilmenizdir. Bu avantajla, sadece programın adını yazıp arama yaptırabileceğiniz gibi, programın yaptığı işle ilgili bir kelime yazıp daha ayrıntılı bir arama yaptırabilirsiniz.

Örneğin: "Winamp" yazarsanız sadece Winamp programını sonuç sayfasında görebilirsiniz. Ancak Winamp yerine Mp3 yazarsanız Mp3 ile ilgili programlara ulaşabilirsiniz. Bu da Winamp'a alternatif Mp3 programları bulmanıza yardımcı olacaktır.Yeni Program sitesindeki tüm sayfaların üst bölümünde bulunan Arama kutucuğuna istediğiniz bir kelime (yada kelimeleri) yazıp Ara tuşuna basın. Bu şekilde site içerisindeki yazılımlar arasında araştırma yapabilirsiniz.

Copyright © 2010 Yeni Programlar               Tüm Programlar | Yardım Merkezi | Bize Ulaşın | Editörlük Sistemi | Siteniz İçin | Add to Google
Google Ana sayfanıza Program Sihirbazını yükleyin Google